جذب بازاریاب

تیم طراحی سایت ورتکس، جهت سهیم شدن سایر افراد در سود طراحی سایت، و پیشرفت کسب و کار خود، اقدام به ارائه طرح نمایندگی کرده است.

در این طرح شما نیاز به هیچ گونه مهارت طراحی سایتی ندارید و فقط به عنوان معرف و بازاریاب فعالیت می کنید و 20 درصد از کل هزینه پروژه را دریافت می کنید. در اعطای نمایندگی، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

به عنوان مثال فرض می کنیم شما یک مشتری عادی که یک سایت شرکتی نیاز دارد به ما معرفی می کنید. هزینه طراحی سایت شرکتی، 1 میلیون و 500 هزار تومان است. ما پروژه را انجام می دهیم و پس از پرداخت هزینه توسط مشتری، 20 درصد آن یعنی 300 هزار تومان به شما پرداخت می کنیم. حال اگر 4 مشتری در ماه به ما معرفی کنید که ارزان ترین پلن طراحی سایت ما را که 1.5 میلیون تومان است انتخاب کنند، 1 میلیون و 200 هزار تومان درآمد، بدون نیاز به انجام کار خاصی خواهید داشت! اگر بیش از 4 مشتری به ما معرفی کنید یا پلن های گران تر ما را انتخاب کنند، قطعا درآمد شما بیش از این ها خواهد بود!

در این طرح نمایندگی، تمام افراد در شغل های مختلف می توانند به عنوان نماینده و بازاریاب ما فعالیت کنند. چه شغل های مرتبط با تکنولوژی و چه شغل های غیرمرتبط با تکنولوژی.

توجه داشته باشید که اعطای نمایندگی فقط ویژه خدمات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی است و سایر خدمات ما را شامل نمی شود.

مراحل دریافت نمایندگی و سهیم شدن در سود طراحی سایت

1. پر کردن فرم درخواست نمایندگی

2. معرفی مشتری به ما از طرف شما

3. پرداخت 20 درصد هزینه کل پروژه به شما بعد از اتمام کامل پروژه

جهت درخواست نمایندگی، فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر تماس ما باشید.

  • مطالعه شرایط اعطای نمایندگی