دانلود رایگان کتاب 50 نکته برتر از کتاب ماشین محتوا اثر دن نوریس

کتاب ماشین محتوا همانطور که احتمالا از نام آن متوجه شده اید، به موضوع بازاریابی محتوا می پردازد. در این کتاب شما با مفهوم بازاریابی محتوا آشنا می شوید تا بتوانید در این مورد تصمیم بهتری بگیرید. در این فایلی که در پایین این مطلب قرار داده ایم، شما 50 نکته مهم این کتاب را خواهید خواند و در اصل یک خلاصه کتاب است. کتاب اصلی را می توانید از سایر سایت ها و فروشگاه ها تهیه کنید.

تنها ایجاد محتواي عالی کافی نیست. شما می‌بایست محتوایی به مراتب بهتر از رقیبتان ایجاد کنید تا به معناي واقعی دیده شوید.

به ایجاد محتواي متوسط هیچ امتیازي داده نمی‌شود. فقط در مورد محصول یا کسب و کارتان ننویسید. محتوایتان باید آموزشی بوده و مشکلی را حل کند.

با مشتریان بالقوه به گفتگو بنشینید و ببینید چه می‌خواهند. هرچه در مدرسه آموخته‌اید را دور بریزید. نوشتن محتوا یک مکالمۀ دوطرفه است، نه یک سخنرانی صرف. خودتان باشید و طوري وانمود کنید که انگار با مردم همراهید.

به دور از هرگونه خودخواهی به مشتریان خود کمک کنید. اینگونه، شما از دیگران متمایز شده، حقیقتاً به مردم یاري رسانده، و محتوایی تولید میکنید که مردم به آن اهمیت میدهند.
تولید محتوا تنها به منظور کسب رتبۀ بهتر در جستجوي واژه‌هاي کلیدي یا همان سئو، گرفتن سهم بیشتر، به انجام یک تمرین بیهوده می‌ماند.

کتاب ماشین محتوا دقیقاً به شما نشان می‌دهد چگونه همۀ این کارها را انجام داده، و حتی پا را از این نیز فراتر بگذارید.

این کتاب به شما کمک خواهد کرد چند دستاورد داشته باشید:

نخست اینکه، به طور کامل می‌آموزید بازاریابی محتوا چیست و چگونه یک راهبرد کارآمد بازاریابی محتوا ساخته می‌شود. ممکن است به این نتیجه برسید که این موضوع به درد شما نمی‌خورد، یا از آن سرسري رد شوید، یا با هیجان فریاد بزنید. به هر حال، قبل از هر تصمیمی ابتدا باید آن را بفهمید.

دوم، یک چهارچوب سادة سه-مرحله‌اي براي یک بازاریابی موفق فرا می‌گیرید. این به شما کمک می‌کند به جاي اینکه صرفاً “هرروز بنویسید” بر روي موضوعات درستی تمرکز کنید.

مهمتر از همۀ اینها، با فراهم آوردن یک سري چهارچوب‌ها و موارد قابل دانلود، کار را برایتان ساده تر می‌کنم تا با اعمال سریع آنها در کسب و کارتان، مطمئن شوید راهبرد بازاریابی محتواي شما مؤثر است.

خلاصه ای از کتاب ماشین محتوا را می توانید از همین جا به صورت رایگان دانلود کنید.

  • گردآورنده: امیر محمد شیخ نژاد
  • نویسنده: دن نوریس
  • تعداد صفحات: 53 صفحه
  • زبان: فارسی

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
مطالب زیر را حتما بخوانید
نظر شما چیست؟